Přední pohony

Přední motory jsou vhodným řešením pro elektrokola vybavená brzdami typu V. Běžně se montují na CROSS, MTB 26 a MTB 29, především s dámským rámem díky baterii v nosiči. U kol E-Maxbike používáme výhradně technologii předním motorů Excimer, která se ředí v ČR mezi naprostou špičku co se týče jízdních vlastností, nízké porochovosti a hlučnosti. Jednou z výhod je také snadnější manipulace v případě vzniku defektu (píchnutí). Tento pohon nelze namontovat na kola s kotoučovými brzdami.

Tento systém již montujeme třetím rokem a našel si stovky spokojených zákazníků po celé České republice i na Slovensku.


Elektrosada Excimer GEN2 (extra tichý motor) 36V/250W + zadní baterie Excimer (Xenon) GEN2 (SONY) – cena samostatně 11,6Ah: 19 990 Kč | 13Ah: 20 990 Kč | 17,4Ah: 22 490,-

Elektrosada Excimer GEN2Podrobný popisParametryFotografie

přední pohon pro elektrokolo excimer gen 2

Dodáváme zapletené do českých ráfků REMERX o velikostech 26″ a 28″ – možnost volby barvy drátů i ráfku.

Druhá generace eletkrosady Excimer s volitelnou kapacitou baterie 11,6Ah – 17,4 Ah!

Elektrosada Excimer druhé generace, kterou dodává výhradně Elektrosport s.r.o. Elekrosada je určena primárně pro západní trh. Nová verze elekrosady je odolnější a spolehlivá. I proto kola s těmito sadami používají půjčovny v Rakousku, Holandsku a ostatních zemích. Velmi tichý chod motoru a vysoce kvalitní LED displej se 6 asistenčními stupni zaujme i velmi náročné uživatele.

Elektrosady Excimer jsou ideální volbou pro zájemce o elektrokolo, které se bude vyznačovat velmi tichým a kultivovaným provozem, účelností, skvělým designem a hlavně kvalitou bez kompromisů. Tyto pohony byly vyvinuty pro elekrokola Votani nové generace, která patří mezi špičku v Holandsku, kde cyklisté patří mezi nejnáročnější zákazníky.

Za přívětivou cenu Vám nabízíme elektrosady, které splňují požadavky západního trhu. Novinkou je použití baterií Xenon s brandingem Votani vyráběných v Brně o kapacitě 11,6Ah až 17,4Ah umístěné v lehoučkém a přesto odolném nosiči. Nová verze elektrosady Excimer je oproti svému předchůdci lehčí o téměř dva kilogramy. Baterie je osazena Li-Ion články LG MG1, které zajistí dlouhou životnost baterie s dojezdem 80 – 120 km dle kapacity baterie.

Nadstandardní dvanácti magnetový RPM snímač zajišťuje přesnost snímání a okamžité reakce systému, pro  bezpečnou a plynulou jízdu.

Advanced LED displej může směle konkurovat dražším systémům s LCD. Přepínání mezi 6 asistenčními stupni je navíc realizováno prostřednictvím dvou tlačítek. Kvalita zpracování je s běžnými LED displeji nesrovnatelná.

Kapitolou samou pro sebe je použitý HUB motor. Speciální uložení komponent společně s použitím vysoce kvalitních materiálů zajišťuje motoru extrémně tichý chod i při vysokých zátěžích.

Baterie: LG MG1 Li-on/36V 11,6 – 17,4Ah, Xenon Rx – Votani

Uchycení baterie: V nosiči

Nabíječka: automatická

Motor: 250W bezkartáčový, low-noise extra tichý přední motor

Ráfek: dvojitý ráfek,  přední vypletené kolo s motorem

Typ senzoru šlapání: magnetový snímač – 12 magnetů

Ovladač pohonu, display:  Advanced LED displej (6-stupňový)

Dojezd: 100 – 150km dle kapacity baterie


Líbí se Vám přední pohon? Pokračujte dalším krokem, a vyberte si kolo přesně podle svých požadavků. Vybrat si můžete mezi těmito verzemi kol, na které lze sadu osadit:

crossová elektrokola maxbike mtb elektrokola maxbike mtb 29 elektrokola maxbike